GABORAS
GABORAS
Mobil uygulamamızda
daha fazlası var.

Değerleme ve Doğrulama Hizmeti

GABORAS platformuna eklenen tüm mülkleri ticari olarak işlem göremeye uygunluğu açısından incelemeye alır. Bunun için yerelde uzman emlak danışmanlarıyla birlikte çalışır. Uzman emlak danışmanları tarafından incelenen mülklerin durumu GABORAS’a bildirilerek satış veya kiralama için gerekli işlemlerin yürütülmesini sağlar.

Gayrimenkul dogrulama

Yerel, Ulusal ve Uluslararası Yatırımcılar Seviyesinde En İyi Getiri Analizleri Sağlar

  • DEĞERLEME

  • Mülk sahipleri kendi değerlemelerini yapsalar bile, GABORAS işbirliği yaptığı uzman emlak aracıları ile birlikte ilgili mülkün değerlemesini günceller. Bu sayede gerçek değerini tespit ederek mülk sahibinin daha kazançlı çıkmasını sağlar.
  • Doğrulama

  • Yerelde İşbirliği yapılan uzman emlak aracıları mülkün durumunu kontrol ederek herhangi bir ticari sorunla karşılaşılmasını engeller. Ticarete konu olacak gayrimenkulün adres, şerh durumu ve teknik özellikleri gibi bilgileri doğrulanır. Ayrıca, mülkün fotoğraflarına kadar çekilerek platform üzerinde işleme alınması sağlanır.
Gayrimenkul dogrulama ve degerleme

Bilin İstedik!

Yaygın ve yerinden hizmetin sayesinde…

Bünyesinde gayrimenkul departmanı bulunan ve ileri düzeyde fon yönetimi deneyimine sahip olan müşterilerimiz, ilgili departmanlarının kontrolünde GABORAS’tan aldıkları Değerleme, Doğrulama, Satış ve Kiralama hizmetleri sayesinde beklentilerinin %30 daha fazlasını kazanıyorlar.