Hizmetler
Anlık Değer ve Durum Sorgulama

Gayrimenkul Borsası ekranları üzerinden mülkünüzü anlık olarak değerlendirebilir ve güncel metrekare fiyatlarını görebilirsiniz. Bina yaşına ve bulunduğu kata göre değişen fiyat aralıkları ve sektörel analizler, anlaşılır grafik ve tablolarla tarafınıza sunulmaktadır.

GOS Demo'ya katılın

Şirketinizin dijital alışkanlıklar edinmesine yardımcı olun.

Konut, arsa veya iş yeri… Gayrimenkul Borsası ekranlarıyla online olarak mülkünüzün ortalama metrekare fiyatlarını saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Arz ve Fiyat Dengesi

Gayrimenkulünüzün yakın çevresindeki pazar hareketleri gözetilerek yapılan fiyat tahminlemeleri, tapu müdürlüklerinde gerçekleşen reel satış işlemleri ile güçlendirilerek size en güncel değeri sunmaktadır.

Uzman Yorumu

Bölgenizin piyasa dinamiklerini ve emsal değerlerini analiz eden yapay zekâ algoritmaları gayrimenkullerin GABORAS yatırım puanını tayin ederek uzman yorumları sizlere sunuyor.

24 Aylık Fiyat Değişimlerini Karşılaştırın

Türkiye’nin neresinde olursa olsun, gayrimenkul sektörünün nabzını tutmayı başaran GABORAS ile arz ve fiyat analizlerini 24 ay öncesine kadar görebileceksiniz. Böylece bölgedeki fiyat artışlarının ne kadar gerçekçi olduğundan değer hareketlerine kadar piyasalardaki son durumu sağlıklı verilerle analiz edebilirsiniz.

Güncel Kira Fiyatları

Özellikle ticari amaçla kullanılan gayrimenkulünüzün kira değerlerini canlı sistemler üzerinden anında görebilirsiniz. Bina yaşına göre veya bulunduğu kata göre değişen metrekare değerlerinden hareketle gayrimenkulünüzün hangi fiyat aralığında olduğunu öğrenebilirsiniz.

ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİ