Hizmetler
Güvenli Gayrimenkul Ticareti

Yerli ve yabancı yatırımcıların şeffaf bilgiler ışığında Türkiye’ye yatırım kararı almasında büyük katkı sağlayacak olan Güvenli Gayrimenkul Ticareti Platformu ihraç kabiliyetlerini arttırarak yatırımcı için cazibe merkezi olacak.

GOS Market

Güvenli Gayrimenkul Ticareti Platformu’nda, satıcılar ile potansiyel alıcılar tam fırsat eşitliği ilkesi ile aynı bilgi havuzundan yararlanır ve sigortalı güvenli alım, satım, kiralama ve kiraya verme yapabilirler.

Gayrimenkul pazarına sunulan tüm mülkler big-data havuzundan sağlanan verilerle detayları gösterilerek alıcıya sunulmaktadır.

Yerel Ağ Temsilcileri

Blokchain tabanlı teknolojilerle güven ortamında alım satım işlemlerinin gerçekleştirebileceğiniz GOS Market ile bölgesinin en başarılı Yerel Ağ temsilcileri ile bir araya gelerek detaylı görüşme sağlayabilirsiniz.

Rekabet ortamına ve ekonomiye risk oluşturan tanımsızlık sorunu çözerek tapu el değiştirme sürelerini kısaltacak olan güven ortamı, sektörde yaşanan değer karmaşasının da önüne geçecek.

Blockchain Teknolojisi

Güvenli gayrimenkul ticareti ile, gayrimenkulde menkulleşme ve borsalaşmanın yolu açılarak ürün ve türev stokları yatırımcılara şeffaf olarak sunulabilecek.

Gayrimenkul ticareti web ortamında blokchain tabanlı teknolojiler ve kamu/piyasa verileriyle güvenli ortama taşınıyor.

ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİ