GABORAS
Mobile Application
Download

Güvenli Gayrimenkul Ticareti

Türkiye'nin 2023 hedefleri yolundaki en önemli teknoloji hamlesi olan Gayrimenkul Borsası, Güvenli Gayrimenkul Ticareti'ni online ortamlarda kapsamlı veriler eşliğinde gerçekleştirerek menkulleşme sürecinin önünü açacaktır.

Gayrimenkul ticareti web ortamında blokchain tabanlı teknolojiler ve kamu/piyasa verileriyle güvenli ortama taşınıyor.

Güvenli Gayrimenkul Ticareti Platformu’nda, satıcılar ile potansiyel alıcılar tam fırsat eşitliği ilkesi ile aynı bilgi havuzundan yararlanır ve sigortalı güvenli alım, satım, kiralama ve kiraya verme yapabilirler.

Gayrimenkul pazarına sunulan tüm mülkler big-data havuzundan sağlanan verilerle detayları gösterilerek alıcıya sunulmaktadır. Blokchain tabanlı teknolojilerle güven ortamında alım satım işlemlerinin gerçekleştirebileceğiniz Güvenli Gayrimenkul Ticareti Platformu ile yastık altı gayrimenkuller ticaretine katılacak.

Rekabet ortamına ve ekonomiye risk oluşturan tanımsızlık sorunu çözerek tapu el değiştirme sürelerini kısaltacak olan güven ortamı, sektörde yaşanan değer karmaşasının da önüne geçecek.

Güvenli gayrimenkul ticareti ile, gayrimenkulde menkulleşme ve borsalaşmanın yolu açılarak ürün ve türev stokları yatırımcılara şeffaf olarak sunulabilecek.

Kurumsal yabancı yatırımcıların şeffaf bilgiler ışığında Türkiye’ye yatırım kararı almasında büyük katkı sağlayacak olan Güvenli Gayrimenkul Ticareti Platformu ihraç kabiliyetlerini arttırarak yatırımcı için cazibe merkezi olacak.

Güvenli Gayrimenkul Ticareti Platformu ile alım satım işlemleri elektronik ortamlarda 7/24 alım gerçekleşebilecek.

ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİ