Gün

Gayrimenkuldeki Ölü Sermayenin Dönüşümü

Hızlı
Teknolojik
Ölçülebilir
Karşılaştırılabilir
Yerli ve Milli
Güvenli
Endeksleşme
Borsalaşma
Güvenli Alım-Satım Platformu
Varlık Yönetimi
GABORAS sisteminde, big-data havuzuna sağlanan veri akışıyla gayrimenkuller, ilgili tüm değer değişikliklerini ve hukuksal düzenlemeleri 7/24 izlenebilir. Tercih edilen zaman dilimlerinde çoklu dil desteğiyle bildirimler alınabilir.
Varlık Takibi
GABORAS, sistemi üzerinden takip etmeye muktedir olunan gayrimenkuller, GABORAS Güvenli Alım-Satım Platformu’nda gayrimenkul pazarına sokulabilir, satış, satın alma veya kiralama beyanlarında bulunulabilir ve gelişmiş teknolojik sistemlerle tüm gayrimenkuller tek bir ekran üzerinden yönetilebilir.
Güvenli Alım-Satım Platformu
GABORAS güvenli alım-satım platformunda, gayrimenkul işlemleri bilgiye dayalı, şeffaf ve güvenli bir şekilde yapılacaktır. En güncel datalarla oluşturulan algoritmalar sayesinde, güncel piyasa değerleri, karşılaştırma tabloları, kar-zarar beklenti durumu gibi karar süreçlerine etki eden verilere erişilebilir.
Gayrimenkul Borsası
GABORAS Konumsal Borsa üzerinden metrekare ve konum temelli işlemler yapılabilir. 1 km2lik gridler üzerindeki yerel bilgi ağından teknolojik verilere ek bilgiler edinilebilr. Güvenli alım satım platformunda oluşan endeksler (Kanal İstanbul endeksi, AVM endeksi, vs.) sayesinde yatırım kararları alınabilir.

İlk Test Sonuçları

46.427Toplam Mülk
1.446.410.600Toplam Alan
582.531.769.513Piyasa Rakamlarıyla Toplam Fiyat
10.450Fiyatların Stabil Olduğu Mülkler
10.337Fiyatların Yükselişte Olduğu Mülkler
9.585Fiyatların Düşüşte Olduğu Mülkler
Çözüm Ortaklarımız