NTV ve Gaboras iş birliğiyle
Sektör Emlak
Sorularınızı bize gönderin
Yeni Bölüm
18 Ekim Cuma, 14:30'da NTV'de
CANLI YAYIN Başlıyor - 14:30'da
  • DATA
  • PLATFORM
  • PORTFOLIO
  • EXCHANGE

Gayrimenkuldeki Ölü Sermayenin Dönüşümü

Hızlı
Teknolojik
Ölçülebilir
Karşılaştırılabilir
Yerli ve Milli
Güvenli
Endeksleşme
Borsalaşma
Güvenli Alım-Satım Platformu
Varlık Yönetimi
GABORAS sisteminde, big-data havuzuna sağlanan veri akışıyla gayrimenkuller, ilgili tüm değer değişikliklerini ve hukuksal düzenlemeleri 7/24 izlenebilir. Tercih edilen zaman dilimlerinde çoklu dil desteğiyle bildirimler alınabilir.
Varlık Takibi
GABORAS, sistemi üzerinden takip etmeye muktedir olunan gayrimenkuller, GABORAS Güvenli Alım-Satım Platformu’nda gayrimenkul pazarına sokulabilir, satış, satın alma veya kiralama beyanlarında bulunulabilir ve gelişmiş teknolojik sistemlerle tüm gayrimenkuller tek bir ekran üzerinden yönetilebilir.
Güvenli Alım-Satım Platformu
GABORAS güvenli alım-satım platformunda, gayrimenkul işlemleri bilgiye dayalı, şeffaf ve güvenli bir şekilde yapılacaktır. En güncel datalarla oluşturulan algoritmalar sayesinde, güncel piyasa değerleri, karşılaştırma tabloları, kar-zarar beklenti durumu gibi karar süreçlerine etki eden verilere erişilebilir.
Gayrimenkul Borsası
GABORAS Konumsal Borsa üzerinden metrekare ve konum temelli işlemler yapılabilir. 1 km2lik gridler üzerindeki yerel bilgi ağından teknolojik verilere ek bilgiler edinilebilr. Güvenli alım satım platformunda oluşan endeksler (Kanal İstanbul endeksi, AVM endeksi, vs.) sayesinde yatırım kararları alınabilir.