Basın
Büyük bir değişim bizi bekliyor. Büyük veri, öğrenen makinalar ve yapay zekâ gelecekte 800 milyon insanı işsiz bırakacak. Tüm karar verme süreçleri değişecek, pazarlama stratejileri alt üst olacak. Kimilerine göre veri modern yakıt, petrol, enerji ve silahtan daha değerli bir pozisyona geldi. Ne mutlu ki; tarihe tanıklık ediyoruz.
www.gunes.com02/05/2019
Uluslararası arenada boy göstermeye başlayan Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ, yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.
Londra merkezli UK 101 Club organize etti.Uluslararası arenada boy göstermeye başlayan Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ yabancı yatırımcılardan yoğun
emlak.haber7.com01/05/2019
Uluslararası arenada boy göstermeye başlayan Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ (GABORAS), yabancı yatırımcılardan talep toplamaya başladı.
Uluslararası arenada boy göstermeye başlayan Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ (GABORAS), yabancı yatırımcılardan talep toplamaya başladı.
www.posta.com.tr01/05/2019
Gayrimenkul Kıymetler Borsası gayrimenkul alım-satım işlemlerinin şeffaflaşarak menkulleşmesi ve yerli-yabancı yatırımcıların güven ortamı içerisinde işlemlerini gerçekleştirebilmesi amacıyla kuruldu. Peki, Gayrimenkul Kıymetler Borsası (Gaboras) nedir? Gaboras nasıl çalışır? İşte Gayrimekul Kıymetler Borsası ile ilgili detaylar…
Haberler - Uluslararası arenada boy göstermeye başlayan Gayrimenkul Kıymetler Borsası AŞ, yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.