GABORAS Otomasyon Sistemi (GOS)

GOS, inşaat ruhsatıyla başlayan, gayrimenkulle alakalı tüm süreçlerin, birinci/ ikinci el satışlardan, devir, kredilendirme ve sigortalamaya kadar tüm işlemlerde hizmet verecektir.

GOS, oluşturacağı güvenli platformlara mevcuttaki online hizmet ve servisleri bağlamayı hedeflemektedir.  Tüm bilgiler bağımsız ve tarafsız bir platformda toplanarak, operasyon ve hizmetlerler gerçekleştirilecektir.

Tüm alım, satım, kiralama ve kiraya verme işemlerinin yapıldığı ‘Güvenli Alım Satım Platformu’nun yaratacağı güven ve katma değerle, GABORAS, dünyanın ilk ‘Gayrimenkul Kıymetler Borsası’ olacaktır.

Anlık Değer Takipleri

Gayrimenkul Borsası ile beyanlar ve gayrimenkul değerleri güncel olarak takip edilerek akıllı sistemler üzerinden anlık olarak izlenebilecek. Türkiye’deki tüm gayrimenkuller kayıt altına alınarak izlenebilir, ölçülebilir ve değerlenebilir bir statüye kavuşacaktır.

Tüm İşlemler Tek Platformda

Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça ve Rusça dil seçenekleriyle dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemleri tek platform üzerinden gerçekleştirilebilecek. Kredi, sigortalama, ipotekleme ve anlık ipotek takipleri de yine aynı sistem üzerinden saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilecek.

Değer Takibi ve
Alım-Satım Operasyonları

Gayrimenkul Borsası üzerinden şehir değerleri, canlı sistemler üzerinden takip edilebilecek. Güncel proje değerleri ile alım satım operasyonları ve performans analizleri anlık olarak görüntülenebilecek. Oluşturulacak endeksler ile yerli ve yabancı yatırımcılar şehir, ilçe, mahalle performansları, AVM endeksleri gibi değerli veri kümelerine yatırım yapabilecek.

Beklenti Karşılaştırmaları

Şeffaf, tarafsız ve güncel datalar ile gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünen kullanıcılar için karar verme süreçleri tamamen veriye dayalı olarak gerçekleşecek. Talep eden kullanıcılara periyodik zaman dilimleri içerisinde yapılacak raporlamalar ile karar-zarar ve beklenti karşılaştırmaları kolayca görüntülenebilecek.

İmalat Öncesi, Esnası ve Sonrası Takipler

Gayrimenkul Borsası, süreci gayrimenkul imalatlarının öncesinden takip etmeye başlamaktadır. Gayrimenkulün imalat süreci ve sonrası sistem tarafından görüntülenerek gerçek zamanlı ERP & CRM borsa entegrasyonları sağlanacak. Proje cloudları ile süreç denetimi, canlı imalat süreçleri ve yine cloud üzerinden gayrimenkul imalatı sonrası takiplere imkan doğacak.

Yerli ve Milli Yazılımlar

Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasındaki en önemli proje olan GABORAS (Gayrimenkul Borsası A.Ş) yerli ve milli yazılımlarla gayrimenkul sektörünün toplam değerini ortaya çıkaracaktır. Big data ile beslenen, blok zincirinin (blockchain) entegre edildiği, öğrenen makinalar ve yapay zeka ile yönetilen GABORAS, gayrimenkulde yatan 4 Trilyon TL değerindeki kayıp ekonominin geri kazanılmasını sağlayacaktır.

ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİ