Güven Yavuz


Co-Owner


Özgeçmiş

1979 Trabzon doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da tamamlamıştır. 2001 yılında Marmara Üniversitesi İktisat fakültesinden mezun olmuş ve ticaret  hayatına başlamıştır.

Ticari hayatına gıda sektörü ile başlamış, önce fındık alım-satım, işleme, ihracat-ithalat alanlarında deneyim kazanmış ardından Tadelle bisküvide pazarlama genel müdür yardımcılığı yapmıştır. Gıda üretim ve pazarlama alanında tecrübelerinin yanında aile grup şirketlerinin yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. 

2012 yılına kadar mevcut aile şirketlerinde yönetim kurulu üyesi daha sonrasında ise yönetim kurulu başkanlığı görevini almıştır. MGS Gayrimenkul’ün kurulması bu yıla denk gelmiş ve yabancı yatırım danışmanlığı ile aile şirketlerine yeni bir sektör şirketi daha eklemiştir. 

2016 yılına kadar mevcut şirketler ve sektörlerde çalışma hayatına devam eden Güven Yavuz sonrasında MGS Otomotiv ve MGS Yazılım ile yeni iki sektörde daha ticari faaliyetlerine devam etmiştir. Bugün halihazırda gıda, sigorta , yabancı yatırım danışmanlığı, gayrimenkul satış ve pazarlama, otomotiv ve yazılım alanlarında faaliyetlerine devam etmekte ve ülke ekonomisine katkıda bulunma amacında gayret göstermektedir.

Bizimle İletişime Geçin

ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİ