GABORAS
Mobil Uygulama
İndir
“Yerel ağlar üzerinden ticarete başlıyoruz”

Siz güven içinde alım satım yapabilin diye, gayrimenkul işlemlerinin her birine yapay zeka kattık. Çünkü biz biliyoruz ki GABORAS nihai hedefine ulaşıldıktan sonra ülkemizin muazzam gayrimenkul potansiyeli ortaya çıkarılacak ve gayrimenkul ihracı daha kolay hale gelecektir.


PDF Görüntülemek için https://gaboras.com.tr/share/pdf/yerel_ag.pdf tıklayınız.


Yerel Ağ’a kayıt işleminizi yaptınız şimdi sıra ticarette

Yerel Ağ ile gayrimenkul sektöründe her geçen gün satış potansiyelinizi daha da artırıyoruz! Verilerimiz ve networkümüzle hizmetinizdeyiz! GOS sistemlerini aktif kullanabilmek ve verileri doğru okumak için Dijital Gayrimenkul Okuryazarı olmalısınız biliyorsunuz değil mi? Haydi gelin aşağıdaki pusulayı birlikte okuyalım ve GABORAS operasyon sistemini daha iyi kavrayalım. GOS teknolojilerinden daha çok fayda sağlamanız için sisteme girişiniz sınırlı bir süre ücretsizdir.


Zoom Toplantısı

Güvenli ve şeffaf gayrimenkul ticareti için ilk adımınızı atın. Sektörün ve bölgenin en iyisiyseniz Zoom toplantılarına katılın, tanışalım.


Sözleşme

Tarafınıza atanan danışmanın size ilettiği sözleşmeyi imzalayın ve belgeyi danışmanınıza iletin.


GABORAS Dijital Gayrimenkul Okuryazarlığı

Yerel Ağ’da görünür olmak ve GOS’u kullanmak istiyorsanız verileri doğru okuyabiliyor olmanız çok önemli. Eğer daha önce tarafımızdan GABORAS Dijital Gayrimenkul Okuryazarlığı almadıysanız lütfen kaydınızı yaptırın.


GABORAS Market ile Güvenli Ticarete Başlayın

Blockchain tabanlı GOS teknolojileri ile alıcı ve satıcı GABORAS Güvenli Market’te bir araya gelerek paylaşım modeli ile ticarete başlıyor

8 Haziran 2020

ÜCRETSİZ E-POSTA ABONELİĞİ